خوراک افزودنی دام و طیور میتو (MHF-Y)

 دیگر محصول شركت میتو ژاپن پري بيوتيك (MHF-Y) با ماده مؤثر اوليگو ساكاريد-دكستران مي باشد. لازم به ياد آوري است كه صاحبان صنايع دامداري  و لبنيات كشور  قريب بيش از بيست سال است كه با نام شركت ميتو ژاپن و مايه پنير قارچي آن آشنا بوده و از كيفيت بي نظير محصولات آن در توليد با اطمينان خاطر بهره مند ميشوند.

همانگونه كه اطلاع داريد باكتريهاي سالمونلا و اكولاي عامل مهمي در ايجاد عفونتها و بيماريها مي باشند كه اغلب منجر به بروز خسارتهاي سنگين و جبران ناپذير اقتصادي مي گردند. هر چند استفاده از آنتي بيوتيكها در كنترل اين عفونتها مؤثر است اما اثرات نامطلوب اين داروها در كاهش اشتها، كاهش رشد و ايجاد باقيمانده دارويي در محصولات توليدي بر كسي پوشيده نيست. بر همين اساس محققان و دانشمندان علوم تغذيه پري بيوتيكها را كه محصولاتي كاملأ طبيعي هستند معرفي نموده اند. اين محصولات با شيوه مشخص و اثبات شده به سادگي با كنترل فلور ميكروبي دستگاه گوارش از رشد باكتريهاي بيماريزا جلوگيري مي نمايند.

پري بيوتيك MHF-Y به عنوان خوراك افزودني محصولي است ۱۰۰% طبيعي كه بدون هضم در معده و شكمبه به مجرد ورود به روده مورد مصرف باكتريهاي مفيد از جمله لاكتو باسيلها قرار گرفته

گرفته و با رشد اين دسنه از باكتريها و توليد اسيد لاكتيك از تكثير باكتريهاي بيماريزا بويژه سالمونلا و اكولاي جلوگيري مي نمايد. MHF-Y با افزايش اشتهاي حيوان و بهبود وضعيت جدار روده راندمان توليد را بالا مي برد.

MHF-Y سيستم ايمني را تقويت نموده و ضمن كاهش اثرات منفي استرس، افزايش مقاومت در برابر بيماريهاي ويروسي و ميكروبي را باعث ميشود. از گياهان بدست مي آيد، هيچ جزء حيواني ندارد و عاري از هر گونه آلاينده خارجي و باكتري است. 

محصولي مطمئن از شركت ميتو ژاپن است كه مستقيماًدر كيسه هاي كرافت 10 و 20 كيلويي وارد مي گردد. به صورت گرانول با رنگ زرد كمرنگ تهيه شده و به راحتي با غذا مخلوط شده و مدت زمان طولاني  خاصيت مطلوب خود را در  غذاي  آماده شده  حفظ مي نمايد.  مضافاً به اينكه  اين محصول  بيش  از  3 سال  قابليت مصرف داشته و در شرايط خشك و خنك نگهداري ميشود. اينك با معرفي پري بيوتيك MHF-Y  مخفف عبارت Meito Healthy Friend  به شرح ويژگيها و خصوصياتي كه باختصار گذشت، اميد مي رود صاحبان صنايع طیور با مصرف آن ضمن حفظ سلامتي فارم هاي خود، برداشت اقتصادي توليدات خود را با خاطري آسوده فراهم سازند.                                                                 

لطفأ در انتظار معرفي محصولات جديد و بي نظير اين شركت در آينده نزديك باشيد.

 

 

 

 

 

 

  

  آدرس: تهران، خیابان فلسطین، پایینتر از میدان فلسطین، شماره 351، طبقه همکف

   تلفن: 66463676-021، 66412418-021، 66412507-021

   فکس: 66466536-021    ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

 

 

 

 

طراحی وب سایت توسط : کمک وب | کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت آسیا پانیذ می باشد ، کپی رایت ۲۰۱۲